PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6166}
7,0 708
ocen
7,0 10 1 708
7,2 4
oceny krytyków
Historia pewnej miłości
powrót do forum filmu Historia pewnej miłości

Bardzo dobry film, zabawny i tragiczny zarazem, doskonała kreacja Andrzeja Mellina. Uwielbiam filmy które powstały w tamtym okresie (np. Lęk Przestrzeni, Czy Jest Tu Panna Na Wydaniu, Party Przy Świecach i wiele, wiele innych). Są do bólu przesiąknięte prawdą o człowieku, o jego uczuciach, postępowaniu, światopoglądzie. "Historię Pewnej Miłości" polecam w szczególności przyszłym mężom :P

moonman

czesc :o) a ja mam pytanie gdzie mogę zdobyć ten film - mam na myśli Historię pewnej miłości - chciałabym zrobić prezent, komuś, kto bardzo lubi ten film, ale niestety nigdzie nie moge go znaleźć :o) pozdrawiam.

asiula_5

prawdopodobnie jedyną drogą do zdobycia tego filmu jest p2p, a ściślej mówiąc sieć eDonkey...

N_Law

hehe własnie przeczytałam Twoją odpowiedź :o) spróbuję z eDonkey ... dzięki i pozdrawiam :o)

asiula_5

tak, tak, s tego co mi wiadomo :) ten film jest do ściągnięcia

ocenił(a) film na 8
Mateusz_Glowacki

Film jest w pakiecie dokumentów Wiszniewskiego wydanych w serii Szkoła Dokumentu Polskiego. Raptem 33-39 zł za 2 DVD pełne perełek nie tylko dokumentalnych jak widać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones