PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9198}
6,7 1 699
ocen
6,7 10 1 1699
Rodzina Leśniewskich
powrót do forum filmu Rodzina Leśniewskich

Zabawne perypetie rodziny, której mama (Sienkiewicz) wraca na studia, a tata wraz czwórką dzieci usiłują prowadzić gospodarstwo domowe.
Cóż może niektórzy ojcowie powinny brac przykład?

użytkownik usunięty
Beta

supergwiazda
Szkoda, że nie doceniono nesamowitego kunsztu aktorskiego
M.Strojnego., a przecież on w tym filmie był ewidentnie najlepszy.

użytkownik usunięty

Masz rację, właśnie sobie kupiłam DVD - no wiecie taką płytę kompaktową do telewizora, i tam można niektóre sceny powtarzać w kółko ile razy się chce. Często powtarzam sobie rózne kwestie Maćka/Leszka. Świetna sprawa. Andżelina

użytkownik usunięty

M.Strojny byłby znakomitą gwiazdą Matrixa zamiast tego przygłupa RIWESA. Szkoda tylko, że został transwestytą i grasuje w okolicach dworca głównego, zaczepiając głownie zwolenników LPR. Ale w innym miejscu na "M" też w odmiennych stanach, przebywa często. Leśniewscy Rulez! kto chce jego autograf niech szuka go w podziemnym i mrocznym życiu Krakowa

użytkownik usunięty
Beta

Zwłaszcza geniusz aktorski młodego człowieka, który wykonywał rolę Leszka bardzo zapadł mi w pamięci. Często wracam do tego dzieła. Jego gra aktorska stwaia mnie na nogi w trudnych chwilach R.S.

użytkownik usunięty

To jeden z bardziej zmarnowanych talentów polskiego kina. Mógłby smiało być kims w rodzaju polskiego Michaela Madsena, bądz Gary Oldmana. Choć pewnie jako playboy sprawdziłby sie równie dobrze.

użytkownik usunięty

Jako playboy sprawdził się ponoć w filmie Wilczyca II. Oczywiście w roli tytułowej. marek

użytkownik usunięty

Wydaje mi sie, że to kolejny przykład zmarnowanego talentu. Dziwi mnie, że dziecko obdarzone tak łagodnym i aksamitnym głosem nie zrobiło kariery. Słyszałam, że odtwórca roli Leszka miał lub ma problemy z alkoholem. Trzymaj się! Jestem z Tobą! Jowita

użytkownik usunięty

Słuchajcie, to też mój ulubiony serial!!! Nie martwcie się. Podczas osstanich wakacji w Kryspinowie spotkałam Leszka, to znaczy Maćka. Wiele lat temu dał mi autograf. I wyobrazcie sobie, że teraz mnie rozpoznał! To niesamowite! Po prostu BOMBA!! No super!!! Nic się nie zmienił. Wygląda BOSKO! Lucyna

użytkownik usunięty

Kochani internauci, czy ktoś może zna adres fanklubu Maćka S. Ja też kiedyś dostałam od niego autograf - na wakacjach w Bułgarii - błagam pomóżcie. Kajka

użytkownik usunięty

nie znam, chociaż wciąż mam w pamieći jego świetną dykcję i kapitalny sposób poruszania(no wiecie, takie kocie ruchy). tadek

użytkownik usunięty

Ty głupia idiotko. Znam Macka jeszcze z koncertów - jest bardzo zdolnym muzykiem, multiinstrumentalista - i nigdy nie brał do ust nawet piwa. Miał natomiast wielka słabość do paluszków słonych i kanapek koktailowych zwanych w wyższych sferach tartinkami. Dżana

użytkownik usunięty

Masz rację Dżana. Widziałam go kiedyś na takim dystyngowanym przyjęciu w Warszawie i ani razu nie miał w ręce alkoholu. Podobno miał kiedyś romans z jakąś znaną zagraniczną aktorką. Nie wiem tylko z kim.
Lusia

użytkownik usunięty

Leszek jest spoko.Teraz jest znanym krakowskim architektem i demonem seksu

użytkownik usunięty

a ja to z nim chodziłem do jednej szkoły. Krzysio Bałko

użytkownik usunięty

A ja w takiej świńskiej gazecie to przeczytałam, że on ma bardzo dużego siusiaka. Nie wiem czy to prawda, ale u nas to znaczy w Sieprawiu mówią, że ten film , Lesniewscy znaczy sie był finansowany przez jakąś organizację chonmoseksulną.Wiecie cos o tym ?
Patunia

użytkownik usunięty

to nieprawda, u nas w takiej lokalnej gazecie z ogłoszeniami pisali, że ten Maciek ma straszne powodzenie u kobiet. Jakaś modelka dla niego podobno zrezygnowała z kariery w znanej gorzowskiej agencji reklamowej. Bo on podobno dużo podrużuje i ona chciał być zawsze blisko niego. Marinka

użytkownik usunięty

Ja też o tym słyszałam, i że on wogule zawsze był takim podrywaczem.
Nie dziwie sie ani troszke bo jest naprawde bardzo przystojny i ma takie piekne niebieskie oczy. A jeszcze wiem o nim, że wielu bogatych ludzi sie z nim kolegóje. Lucy

użytkownik usunięty

W jednym z numerów Gali w tej części o znanych ludziach to mi się wydawało, że go widzałam na zdjęciu. tylko nie pamiętam z kim tam był bo nie podpisali,że to on - świnie. Marinka

użytkownik usunięty
Beta

gdyby teraz nakręcili Leśniewskich po latach to pewnie ten przystojny Maciek zagrałby głowę rodziny - nowego pokolenia Leśniewskich. ach szkoda...... Marysia

użytkownik usunięty

podobno wytfurnia łorner broders myśli o kontynuacji serialu. teraz ma nosić tytuł Rodzina Połanieckich. Tylko, że po amerykańsku ma się nazywać. albo jakoś inaczej. rajmund

użytkownik usunięty

Ale wy wszyscy jesteście głupi. Przecież ten Maciek grał Leszka w Daleko od Szosy. Tylko wtedy nazywał sie troche inaczej. Stroiński albo podobnie! wojtek

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

koleś, ja żem z nim do podstawówki chodził(bo potem, to on już heba nie szedł do rzadnej szkoły). jest z niego straszny jajcarz. laski to on zawsze se rwał na potęgę. i ja przy nim tesz rzem coś mug wyhaczyć. teraz nie wiem co robi, czym się zajmuje. pewnie sie gdzies załapał. kurde, jaja z nim byly niezłe. witek

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

i na pewno mówił prawdę - to taki szczery człowiek, widać to po jego grze aktorskiej, jest taka od serca. Nie jakiś tam plastikowy Klinton Eastwood. Kruszynka

użytkownik usunięty

Słyszałam, że jest w krakowie taka kawiarnia dla bogatyh i on tam podobno przychodzi czasami z pżyjaciółmi sie zabawić. Nie wiecie gdzie to jest ? Pewnie to musi byc jakaś elitarna resteuracja, albo inny salon dla gwiazd. Sissi

użytkownik usunięty

a ja słyszałem że gościu jest spoko i fcale mu się kasa na łeb nie rzuciła. ponoć do dzisiaj jeżdzi maluchem hociaż stać go na jakąś wypasioną furę. to się nazywa ekcentryk - ale mnie się podoba. KulKidofDeth

użytkownik usunięty

Sissi, słyszalam o tej restauracji. Podobno trzeba mieć specjalna kartę klubową żeby tam wogóle wejść. A ta karta podobno kosztuje bardzo drogo. No ale jak się jest gwiazdą kina i TV to hyba można sobie taka kupić. Kachna

użytkownik usunięty

Słuchajcie ! nie uwierzycie ! Podobno Maciek zna tego Wieczorzaka i podobno mają Leszka , to znaczy Maćka przesłuchiwać przed tą jakąś komisją. Ale to ma być na żywo. dowiedziałam się tego od kolegi mojego brata który pracuje w strazy miejskiej. Ciekawa jestem jak Leszek będzie ubrany ? Tola

użytkownik usunięty

Jak się zna rużne szychy i kręci w wyższych sferach to tak jest. Pewnie z tego waszego Leszka jest niezły przekrętas. LPRowiec

użytkownik usunięty

Jak widzę Cimoszkę w tv i Leszka w serialu to wydaje mi sie ze oni mają coś wspólnego w wyrazie twarzy, mimice i tych "kocich" ruchach.
Może w "doroslym" zyciu Leszek wyglada rzeczywiscie podobnie?
Najważniejsze to wiedzieć kiedy odejśc z szołbiznesu - Leszek odszedł bedac na topie - legenda trwa...
Para Laska

użytkownik usunięty
Beta

A ja słyszałem Leszek tzn. Maciek miał romans na planie z rekwizytorem.
Podobno bardzo go skrzywdził bo po paru tygodniach zostawił go dla asystenta reżysera niejakiego Lwa R. - bąbel

użytkownik usunięty

już na tym filmie widać było, że to niezły casanova. ale w sumie to ja też bym mu się nie oparł Kazio

użytkownik usunięty

jesteśmy wdzięczne i chciałybyśmy podziękować Maćkowi serialowemu Lesiowi za to że dzięki niemu poznałyśmy dogłebnie nasze ciała, tylko do tej pory nie wiemy co to są lodziki i dlaczego mieliśmy je robić - wolimy jeść
Bąble

użytkownik usunięty

Wzruszyłam się - muszę poznać tego Leszka. Rita Głębokie G.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Jezus Maria, co za bzdury...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones